Co jest ważne w pozycjonowaniu

Dodane: 03-07-2014 09:37
Co jest ważne w pozycjonowaniu Prawdopodobnie napisano już bardzo wiele artykułów i notek na temat seo. Aczkolwiek wiele z nich napisano właśnie po to żeby służyły pozycjonowaniu jakiejś strony. Pozycjonowanie stron polegające na publikacji notek na blogach czy artykułów sponsorowanych...Prawdopodobnie napisano już bardzo wiele artykułów i notek na temat seo. Aczkolwiek wiele z nich napisano właśnie po to żeby służyły pozycjonowaniu jakiejś strony.

Pozycjonowanie stron polegające na publikacji notek na blogach czy artykułów sponsorowanych i umieszczanie w nich linków do pozycjonowanej strony jest chyba najlepszą metodą pozycjonowania. Oczywiście pod warunkiem, że teksty użyte w tym celu są wartościowe merytorycznie.

Kiedy odwiedzi się fora dyskusyjne na temat pozycjonowania to można tam znaleźć mnóstwo ofert osób zajmujących się pisaniem artykułów na potrzeby pozycjonowania. Być może są to całkiem niezłe treści, może były by przydatne... gdyby nie to, że w większości zostają potraktowane automatem do synonimów i powielone setki a nawet tysiące razy. Takie podejście czyni nawet z bardzo ciekawego artykułu zwykły spam. Prawdę mówiąc nie podzielam tego podejścia - bo jaki u licha sens ma publikowanie (automatem) tysiąca wpisów na blogach, z których to niemal żaden wpis się nie zaindeksuje? To nie lepiej zrobić 5 porządnych wariantów i umieścić na 5 dobrych blogach? Nakład pracy ten sam lub niewiele większy - a rezultat może bardzo pozytywnie zaskoczyć. Tanie pozycjonowanie
Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: Tanie pozycjonowanie - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.
Na ten temat napisali także na Tanie pozycjonowanie
Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj Tanie pozycjonowanie - polecam ten artykuł. Zdecydowanie jest warty przeczytania.
Tanie pozycjonowanie - tekst jest OK


© 2019 http://mieszkania-wroclaw.net.pl/