Kilka słów o ślubach, fotografach oraz autach do ślubu

ę, że najważniejszą okazją, aby pokusić się o wynajem będzie ślub. Wynajem auta do ślubu śląskie - i możemy się przejechać Bugatti, McLaren albo limuzyną czy innym wymarzonym pojazdem na...nasz własny ślub!Podpisać umowę i modlić

Dodane: 02-03-2015 09:52
Kilka słów o ślubach, fotografach oraz autach do ślubu Na każdą istotną uroczystość w naszym życiu należy się dobrze ubrać, ale również warto zadbać o odpowiedni transport, którym pojedziemy na miejsce. Są okazje mniej i bardziej istotne, ale wydaje mi się, że najważniejszą okazją, aby pokusić się o wynajem będzie ślub. Wynajem - i możemy się przejechać Bugatti, McLaren albo limuzyną czy innym wymarzonym pojazdem na...nasz własny ślub!

Podpisać umowę i modlić się żeby wyszły dobre zdjęcia

Kolejna sprawa, to wymagajmy przedstawienia umowy, żeby nie okazało się, że wyjdą potem jakieś dodatkowe kwoty do zapłaty. Najlepiej podpisać umowę precyzującą zakres wykonanych przez fotografa prac (ilość zdjęć, fotoksiążka, itd.).

Niestety, większość zdjęć ślubnych jest po prostu zła, nawet pod aspektem techniki fotografowania, a co dopiero jeśli chodzi o artyzm. W wypadku tego rodzaju usługi najważniejszy głosnależy do klientów, dlatego liczy się - najczęściej cena.


Poszperaj i przejrzyj różne oferty

Przejrzyjmy nie tylko galerię na stronie fotografa, ponieważ są tam wyłącznie wyselekcjonowane, najlepsze ujęcia. Zwróćmy uwagę jeszcze na bloga - tam zazwyczaj są sesje z każdego ślubu, a jeśli nie, to na pewno będzie ich więcej, niż w galerii. A jeśli fotograf nie ma bloga? Cóż, to nie za dobrze o nim świadczy.


Nie patrz na cenę, patrz na portfolio i opinie

Inna kwestia, że są także fotografie wybitne. Za tym idzie dość wysoka cena, oraz problemy z rezerwacją terminu. Co nie powinno dziwić, jakość kosztuje, a i tak klientów nie brakuje.

Czy warto zatrudnić takiego fotografa na własnym ślubie? Cóż, to zależy jakie kto ma gusta. Dobre fotografie zawsze będą piękną pamiątką, którą bez wstydu można prezentować następnym pokoleniom. Moim zdaniem - warto. Bo to jedyne (poza wspomnieniami) co zostanie z tego wyjątkowego dnia.© 2019 http://mieszkania-wroclaw.net.pl/