SEO coraz bardziej na fali

Google. Dlaczego to nie jest takie fajne? Ano dlatego, że o...O SEO, czyli Quo Vadis Google? SEO to naprawdę nie jest taka fajna dziedzina. Z jednej strony dość wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej kompleta zależność od

Dodane: 11-08-2014 09:32
SEO coraz bardziej na fali O SEO, czyli Quo Vadis Google? SEO to naprawdę nie jest taka fajna dziedzina. Z jednej strony dość wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej kompleta zależność od jednej korporacji - wyszukiwarki Google. Dlaczego to nie jest takie fajne? Ano dlatego, że o...O SEO, czyli Quo Vadis Google? SEO to naprawdę nie jest taka fajna dziedzina. Z jednej strony dość wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej kompleta zależność od jednej korporacji - wyszukiwarki Google. Dlaczego to nie jest takie fajne?

Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Niektóre działania tej firmy są dość kontrowersyjne i nie działają dobrze na PR (jak współpraca z CIA w sprawie danych użytkowników).

Jednak w branży pozycjonowania to już w zasadzie katastrofa. Pokątnie szepcze się, że Google ma za słabe wyniki w AdWords i z tego powodu powstają algorytmy, które trzęsą całą branżą SEO. Tak, specjalista SEO to ktoś, kto budzi się w środku nocy, zlany potem, bo przyśnił mu się update Google. Brzmi zabawnie? Może dla większości tak. Ale jeżeli to twoja praca, i nagle z dnia na dzień strony twoich klientów tracą pozycje, to ty tracisz pieniądze. I często tych klientów.

Z pozycjonowaniem jest trochę jak z giełdą. Zarobić można dużo, ale z dnia na dzień można też wszystko stracić. To naprawdę nie jest taka fajna praca!

© 2019 http://mieszkania-wroclaw.net.pl/