W którą stronę to zmierza? Pozycjonowanie

iwarki Google. Dlaczego SEO SUCKS? Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Niektóre działania tej korporacji są całkiem kontrowersyjne...O SEO, czyli w którą stronę zmierza Google?

Dodane: 15-08-2014 09:27
W którą stronę to zmierza? Pozycjonowanie O SEO, czyli w którą stronę zmierza Google? SEO to naprawdę nie jest taka super dziedzina. Z jednej strony całkiem wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej zależność od jednej korporacji - wyszukiwarki Google. Dlaczego SEO SUCKS? Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Niektóre działania tej korporacji są całkiem kontrowersyjne...O SEO, czyli w którą stronę zmierza Google? SEO to naprawdę nie jest taka super dziedzina. Z jednej strony całkiem wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej zależność od jednej korporacji - wyszukiwarki Google. Dlaczego SEO SUCKS?

Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Niektóre działania tej korporacji są całkiem kontrowersyjne i nie działają dobrze na PR (jak współpraca z CIA w sprawie danych użytkowników).

Jednak w branży SEO to już w zasadzie katastrofa. Pokątnie szepcze się, że Google ma za słabe wyniki w AdWords i z tego powodu w głowach zarządu rodzą się mroczne pomysły na algorytmy, które trzęsą całą branżą SEO. Tak, specjalista SEO to ktoś, kto budzi się w środku nocy, zlany potem, bo przyśnił mu się update Google. Brzmi zabawnie? Może dla niektórych tak. Ale jeżeli to twoja praca, i nagle z dnia na dzień strony twoich klientów tracą pozycje, to ty tracisz pieniądze. I często tych klientów.

Z pozycjonowaniem jest trochę jak z giełdą. Zarobić można dużo, ale z dnia na dzień można też wszystko stracić. To naprawdę nie jest taka fajna praca!

© 2019 http://mieszkania-wroclaw.net.pl/